Ratkaisumme paineen -, lämpötilan -,voiman ja pinnankorkeuden mittauksessa sekä kalibroinnissa että SF6 kaasun käsittelyssä ja analysoinnissa, tekevät meistä, WIKA:sta, erottamattoman osan asiakkaittemme liiketoimintaa.
Emme näe itseämme pelkkänä laitteidentoimittajana, vaan myös yhteistyökumppanina, joka tarjoaa räätälöityjä ratkaisuja erilaisiin tarpeisiin.
Takaisin
Malli haponkestävästä teräksestä
Tämän sarjan lämpötilamittareita käytetään, kun piirin sähköisen kytkennän lisäksi tarvitaan paikallisnäyttö.
Kapillaarilämpötilamittarit voidaan sovittaa lähes kaikkialle prosessiin. Kapillaariputkella varustettuja lämpötilamittareita käytetään yleensä paikoissa, joihin on hankala päästä tai kun mittaus on suoritettava etäällä näyttölaitteesta. Tästä johtuen niitä voidaan käyttää lähes kaikissa toellisuuden sovelluksissa, kuten koneenrakennuksessa, ilmastoinnissa ja jäähdytystekniikassa ja monissa muissa.
Kotelo, kapillaari, varsi ja prosessiliitin ovat valmistettu haponkestävästä teräksestä. Laitteeseen on saatavana eri asennuspituuksia ja prosessiliitäntöjä, jotta se voidaan liittää erilaisiin mittauspisteisiin.
Malli 904
Induktiivisille kytkinlaitteille
Malli 905
Magneettivälitteisille pikakoskettimille
Malli SC15
Mekaaninen lämpötilasäätäjä
Malli SB15
Lämpötilarajottimet
Malli 70
Malli SW15
Turvallisuus lämpötilakytkin
Malli TGT70
Malli haponkestävästä teräksestä, kapillaarilla tai ilman
Toivelistalla ei ole valittuna yhtään dokumenttia. Voit lisätä dokumenttejä latausvalikosta. Valitse kieli painamalla lipun kuvaketta.
Maksimimäärä (20) saavutettu.
Syötä sähköpostiosoite, jos haluat latauslinkin sähköpostitse:
Virheellinen sähköpostiosoite.
Huom: Toivelistallasi ei ole tällä hetkellä yhtään tuotetta. Voit lisätä minkä vain tuotteen tuoteluettelosta toivelistallesi. Tämä onnistuu valitsemalla haluttu tuote listalta.
Suurin sallittu määrä saavutettu.
Saadaksesi tarjouksen valituista tuotteista, aloita tiedustelu painamalla painiketta.